bagitgo kurumsal

Gökyüzü Pazarlama, 11 yıldır en seçkin valiz ve çanta markalarının Türkiye temsilcisidir. Dünyanın en ünlü valiz markası RIMOWA’yı 11 yıl önce Türkiye ile tanıştıran Gökyüzü Pazarlama yeni markalarla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

2019 Mayıs ayı itibari ile Gökyüzü Pazarlama yeni markası olan %100 İtalyan FPM Milano’nun Türkiye temsilcisi olmuştur. Polikarbon ve aluminyum materyallerden üretilen valiz modelleri, Beymen Zorlu ve Beymen İstinye Park Türkiye’de satılmaktadır.  Gökyüzü Pazarlama merkez showroomunda da sergilenen FPM Milano valizleri için, satış sonrası destek ve teknik servis hizmeti de vermektedir.

2019 yılı itibari ile bir diğer İtalyan markası olan Tecknomonster ve Orobianco; Gökyüzü Pazarlama aracılığı ile Türkiye’ye gelmiştir. Titanyum’dan üretilen Tecknomonster valizleri ve limonta naylonundan üretilen Orobianco çantaları Bagitgo Concept Store Caddebostan’da, #çantayadairherşeyin yer aldığı www.bagitgo.com web sitesinde, Beymen Zorlu Center ve Beymen İstinye Park mağazalarında satışa sunulmaktadır.

2018 yılı itibariyle, Gökyüzü Pazarlama yine bir Alman markası Reisenthel’in temsilciğini şirket bünyesine dahil etmiştir. Katlanabilir alışveriş çantası, sırt çantası ve spor çantasının mucidi Reisenthel, hayatı kolaylaştıran çanta grupları ve kalitesi ile artık Türkiye’de.

Reisenthel ürünlerimizi Bagitgo Concept Store Caddebostan mağazamızda, #çantayadairherşeyin yer aldığı www.bagitgo.com web sitesinde, Beymen Zorlu Center, Beymen İstinyepark, Brandroom Nişantaşı, Galeries LaFayette Emaar, Macro Center mağazalarında ve diğer satış noktalarında bulabilirsiniz.

Gökyüzü Pazarlama, 2016 yılında kendi kategorisinde lider Alman markası Vaude’yi bünyesine dahil etmiştir. Vaude üretim aşamasında çevreyi koruyan uygulamaları ve kullandığı geri dönüşümlü materyallerle ürettiği çanta grupları ile Avrupa’da birçok çevre ödülü almıştır. Her ihtiyaca ve yaş grubuna göre özel olarak tasarladığı çanta grupları, günlük, spor ve iş hayatında stil sahibi insanların tercihidir. Vaude’nin ürün grupları arasında sırt çantaları, çapraz çantalar, spor çantaları, seyahat aksesuar çantaları, çocuk çantaları vb. bulunmaktadır. Bagitgo Concept Store Caddebostan mağazamızda, #çantayadairherşeyin yer aldığı www.bagitgo.com web sitesinde, Beymen, Brandroom Nişantaşı, Galeries Lafayette Emaar mağazalarında Vaude çantaları satılmaktadır.